Sklep stomatologiczny

SZCZOTECZKI

Sklep stomatologiczny jest zaopatrzony w duży wybór produktów do higieny jamy ustnej. Posiadamy produkty marki CURAPROX m.in. szeroki asortyment szczoteczek manualnych: soft, super soft, ortho czy jednopęczkowych. Ich włókna są wykonane z materiału curen, który wchłania znacznie mniej wody niż nylon. Szczoteczki te wyróżniają się większą liczbą włókien, dzięki czemu idealnie docierają do bruzd i szczelin między zębami. Możemy również zaproponować szczoteczki międzyzębowe marki CURAPROX, które w szczególności kierowane są do pacjentów z aparatem ortodontycznym, stałymi uzupełnieniami protetycznymi oraz pacjentów posiadających przewlekłe choroby dziąseł.

Pacjenci, którzy lubią stosować elektryczne szczoteczki, w naszej ofercie znajdą szczoteczki marki ORAL-B oraz SAYSSO, także w wersji dla najmłodszych pacjentów np. oral –b z ulubionymi motywami z bajek.

PASTY

Dla osób, które chciałyby nadać swoim zębom bielszy odcień, posiadamy w swojej ofercie pasty wybielające i do usuwania przebarwień. Pasty te zawierają wyciąg z arktycznych porostów i nie ścierają szkliwa. Oferujemy również pasty przeznaczone dla najmłodszych dzieci, nie zawierające w swoim składzie fluoru oraz pasty dla dorosłych, szczególnie polecane przy problemach z dziąsłami. Możemy również zaproponować pasty na bazie ziół z dodatkiem tymianku, mięty czy bazylii, które są przeznaczone dla osób, ceniących naturalny skład preparatów do higieny jamy ustnej.

Dodatkowo w ofercie sklepu znajdą Państwo specjalistyczne nici i taśmy do zębów oraz pudełka na aparaty ortodontyczne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym gabinecie!

Kontakt

Rejestracja

Tel. 730 144 442
Tel. 12 683 05 45

kontakt@cmpdent.pl

Centrum Medycyny Profilaktycznej
30-106 Kraków, ul. Bolesława Komorowskiego 12 piętro III

Godziny otwarcia 

Pon – Czw: 8:00 – 19:00
Pt: 8:00 – 15:00

    Uzupełnij działanie: 92 − 91 =