Usługi

Profilaktyka

Zapobieganie chorobom przez wczesne wykrywanie i leczenie

Znajomość podstawowych zasad postępowania w ramach profilaktyki stomatologicznej jest niezwykle ważnym elementem dbania o zdrowie jamy ustnej. W naszej poradni dowiesz się jak dbać o zęby i dziąsła, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowym uśmiechem.

Stomatologia zachowawcza

Leczenie powstałych ubytków

Jeśli już wykryto u nas próchnicę i bakterie zaczęły uszkadzać nasze szkliwo oraz zębinę to jedynym wyjściem jest ingerencja lekarza stomatologa w twarde tkanki zęba. Ważne, aby wykonane zabiegi były przeprowadzone w sposób jak najbardziej precyzyjny, dzięki czemu będzie można cieszyć się własnymi zębami jak najdłużej.

Endodoncja

Leczenie kanałowe

W przypadku wystąpienia bólu zęba może zajść konieczność przeprowadzenia tzw. leczenia kanałowego. Lekarz stomatolog przeprowadzi dokładny zabieg oczyszczenia wnętrza kanałów oraz szczelnego wypełnienia ich wysokiej jakości materiałem.

Protetyka

Uzupełnianie i odbudowa ubytków

Jeżeli konieczne było usunięcie zęba, istnieje możliwość uzupełnienia ubytku protezą ruchomą lub stałą. W wyborze odpowiedniej i najwygodniejszej protezy pomoże lekarz stomatolog wraz z technikiem protetykiem.

Chirurgia

Leczenie operacyjne jamy ustnej

Coraz częściej chirurgia stomatologiczna pomaga w ratowaniu zębów przed całkowitym usunięciem! Nasz zespół wykwalifikowanych lekarzy – chirurgów zapewni możliwie bezbolesne i bezpieczne zabiegi chirurgiczne.

Ortodoncja

Leczenie i korygowanie wad zgryzu

Piękny i zdrowy uśmiech jest marzeniem każdego z nas. Dzięki możliwościom leczenia ortodontycznego możemy uzyskać ten efekt w każdym wieku.

Ortodoncja językowa

Językowy aparat ortodontyczny

Wszyscy pragniemy mieć piękny uśmiech. Dla wielu z nas jest to równoznaczne z prostymi zębami. Jeżeli już od dawna myślisz o leczeniu ortodontycznym, ale przeraża Cię widoczny oraz długotrwały proces leczenia to mamy coś specjalnie dla Ciebie.

RTG

Rentgen stomatologiczny

Nowoczesna pracownia RTG stomatologiczne, wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt pozwalający na szybkie i bezpieczne wykonanie zdjęć w cyfrowej jakości i przy minimalnej dawce promieniowania.

Stomatologia dziecięca

Wizyty w miłej i bezstresowej atmosferze

Cierpliwe podejście naszych lekarzy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania pozwala zbudować nić porozumienia i zaufania a spotkania z dentystą stają się dla naszych najmłodszych pacjentów pozytywnym doświadczeniem.

Sklep stomatologiczny

Sprzedaż produktów stomatologicznych

Nasz sklep jest zaopatrzony w duży wybór produktów do higieny jamy ustnej. Posiadamy m.in. produkty marki CURAPROX, BLANX i ORAL-B . Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.