Kariera w CMP Dent

Gabinet Stomatologiczny CMPdent mający swoje korzenie w Poradni Stomatologicznej przy Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp.z o.o. zaprasza do korzystania ze swoich usług. Jesteśmy zespołem lekarzy dentystów, higienistek oraz asystentek stomatologicznych, którzy poza wiedzą mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. 

Poszukujemy osób na stanowiska

Gabinet Stomatologiczny przy ul. Olszańskiej 5 posiadający kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia nawiąże współpracę z lekarzem stomatologiem.

  • możliwość podpisania umowy o pracę w wymierze 1/2 etatu lub praca na własnej działalności gospodarczej
  • oferujemy przyjazna atmosferę, pracę z asystą, w jednostanowiskowym gabinecie

Prosimy o wysyłanie swojego Cv na adres mail: kontakt@cmpdent.pl. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Medycyny Profilaktycznej  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o. zatrudni w placówce przy ul. Olszańskiej w Krakowie asystentkę stomatologiczną.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia aplikacji na adres:
pracujunasCMP@gmail.com

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli, którą znajdą Państwo poniżej.

Prosimy o dopisanie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowym podawanych w dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o., ul. B. Komorowskiego 12, 30-106 Kraków, w celu prowadzenia rekrutacji z moim udziałem.”

Jeśli chcą Państwo, abyśmy mogli przetwarzać Państwa dane także na cele rekrutacji, które będą prowadzone w przyszłości prosimy o dopisanie dodatkowo:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowym podawanych w dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o., ul. B. Komorowskiego 12, 30-106 Kraków, w celu prowadzenia rekrutacji przyszłych z moim udziałem.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowym podawanych w dokumentach aplikacyjnych będzie Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o., ul. B. Komorowskiego 12, 30-106 Kraków. Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które osoba się ubiega. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności dostępnej na stronie: https://cmpdent.pl/polityka-prywatnosci/

Dodatkowych informacji udziela:

Sekretariat: (12) 68 30 600
Kadry: (12) 68 30 606